En iyi huylu kedisi idi dünyanın....

23 Kasım 2013 Cumartesi

Güneşli bir Cumartesi'den...

Samandıra'mızdan bol güneşli ve fakat oldukça soğuk bir Cumartesi sabahından bildiriyorum. Resimler şöyle oluyor: -Möhlenbekya çiçek açmış..Çok zarif bir çiçeği var... -Ateş Dikeni (=Pyracantha) nın meyveleri... -Sarı papatya.. -Çarşı -Kız kardeşi -Mercan -Çarşı ve kızkardeşi ayak altında dolaşırlarken... Hala fidanlığa kömür almamış bulunmaktayım.. Allahtan hayırlısı olsun.Belki de bu kış hiç soğuk olmaz bakarsınız.De mi ama? Yarın Öğretmenlerimizin günü..Hepsine sağlıklı,güzel günler diliyorum buradan. Hazan mevsimindeyiz ya yaprak toplamaktan anamız ağlıyor hocam valla. Çınar yaprakları mevsimlik fidelerin üzerine düşüyor burada.Tek bir Çınar yaprağı 3 Hercai'yi örtüyor... Güzel Samandıra'mızdan kucak dolusu sevgiler..En çoğu da Öğretmenlere gitsin :)

3 yorum:

 1. Hava düne kadar çok iyi idi Marmaris'te de, fakat daha sonra öyle bir yağmurla karşı karşıya kaldık ki, tam bir felaket oldu. Fotoğraflar mis :)

  YanıtlaSil
 2. Mine'ciğim, mhlenbekyanın çiçek açtığını ilk defa bir arkadaşımın bahçesinde gördüm ben. Bir bahçe duvarı boyunca, sarmaşıklarının arasında büyüyor..Üzeri pıtrak gibi çiçek doluydu. Bayıldım. İnşallah benim saksıdaki de(henüz pek küçük ama) açar.
  Öperim Küçükyalı'dan :)

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel bir sayfa, elinize gözünüze sağlık.. İzliyorum, sevgi ve saygıyla :)

  YanıtlaSil